Úvod

Ľudská spoločnosť už dlhé stáročia prechádza vývojovými zmenami, zmenami ktoré výrazne ovplyvňujú náš život. Agrárna spoločnosť, kde hlavnú úlohu zohrávala poľnohospodárska výroba, sa postupom času pretransformovala na industriálnu spoločnosť charakteristickú priemyselnou výrobou. V súčasnosti však stojíme na prahu novej éry – informačnej a vedomostnej spoločnosti, ktorá nahrádza industriálnu spoločnosť. Kľúčovým faktorom úspešnosti a charakteristickým znakom nastupujúcej éry je informácia. Na to aby Vaša spoločnosť dokázal prežiť v súčasnej ére informačnej a vedomostnej spoločnosti potrebuje informácie – potrebuje Brief.

Brief je spoločnosť ktorá vznikla práve pre Vás – pre tých ktorí si uvedomujú, že kľúčom k budúcemu úspechu a k udržaniu konkurencieschopnosti je prístup ku kvalitným informáciám. Získavanie kvalitných informácii v súčasnej dobe je však náročné. Denne sa v médiách objaví niekoľko tisíc nových správ, z ktorých pre Vás vyberieme tie najpodstatnejšie a podľa Vašich požiadaviek pripravíme kvalifikované podklady.

Portfólio firmy Brief s.r.o tvoria najmä analýzy slovenského trhu, makroekonomické analýzy a porovnania, analýzy vývoja slovenského malo a veľkoobchodného trhu, analýzy TOP spoločností v jednotlivých rokoch a mnoho ďalších. Kompletnú ponuku produktov nájdete na tejto internetovej stránke. Pokiaľ v našej ponuke nenájdete to čo hľadáte, obráťte sa na nás s Vašou požiadavkou a nájdeme pre Vás riešenie.

S nami ste v správnych rukách!
 

Newsletter

Ak chcete dostávať najnovšie novinky, zadajte svoju e-mailovú adresu:

Kontakt

Brief s.r.o 
VIENNA GATE
Kopčianska 10
851 01 Bratislava

Info:
+421 948 148 111
+421 915 555 505
info@brief.sk